Lily Anička - deníček malé holčičky
Archiv pro štítek: vaření

Bude ze mě kuchařka

Bude ze mě kuchařka

Hurá, hurá! Konečně. Konečně jsme viděli babičku a dědu z Nového Hrozenkova. Tak moc jsem se za nimi těšila! Zdolali jsme zimní nemoci a pak se prý čekalo, až budu hodná. A já asi vůbec nezlobila, snědla jsem všechno, co jsem měla, uklidila si vždy svoje hračky… a ani Vincenta jsem nepozlobila.  A jestli ano, tak jsem to raději zapomněla. A neptejte se mámy a táty, jestli jsem starostlivá a hodná ségra mladšího brášky. Někdy mají jiný názor 😉 Zkrátka a dobře jsme konečně…

Přečtěte si více Přečtěte si více

První chlebová kůrka

První chlebová kůrka

Na maminčiny narozeniny ochutnala Lily Anička poprvé kůrku od chleba v koláčkárně u Lasíků. Jaká to bylo paráda. Vyrazila si na oslavu ve svém novém tričku s kočičkou. S chlebem si poradila bravurně. Už má krásných 7 měsíců!

Pohádka o tom, jak jsem prospala návštěvu i výborné koláče

Pohádka o tom, jak jsem prospala návštěvu i výborné koláče

“Maminko, co to tady voní?”, zajímala se v neděli odpoledne malá Lily Anička. “Tatínek peče koláče Lilinko, přijde se na Tebe podívat návštěva”, odpověděla maminka. Lily Anička vykulila očka. Tedy jen jedno. To druhé ne a ne a Lilinka trochu zašilhala. Byla legrační: “Jaká návštěva maminko? A jaké koláče?”