Lily Anička - deníček malé holčičky
Archiv pro štítek: pohyb

Sedla si, holka šikovná!

Sedla si, holka šikovná!

Princezna Lily Anička nám dnes dopoledne předvedla krásný sed! Až jsem se z toho my, rodiče, málem posadili. 🙂 Hned na to začala praxe a první pády na hlavičku. Au! Lilinka nám dávala dopředu vědět, že to přijde. Asi 2 týdny zpět začala sama sobě dělat DJ a v houpacím křesílku si přepínala písničky se šibalským úsměvem. Tak jsme udělali pápá vibračnímu lehátku.

Hopsa, hejsa! Držte toho medvídka!

Hopsa, hejsa! Držte toho medvídka!

Lily Anička se proměnila v rychlého a nebezpečného medvídka, skočila na gauč a začala se pohybovat… velmi nebezpečně! Zapírala se předními tlapkami, klečela na zadních a zadečkem pohybovala dopředu a dozadu. Jako kdyby chtěla vyskočit z gauče a někoho zakousnout. Raději jsme toho medvídka drželi za ocásek.

Otáčím se na bříško a budu maloměšťačkou!

Otáčím se na bříško a budu maloměšťačkou!

“To je hrůza”, povzdechla si Lily Anička nahlas. Maminka pro samou práci nemá čas psát můj deníček. Co s tím mám dělat já? Malá holčička, která ještě nemá tlapky přizpůsobené na psaní všemi deseti? Abych to mamince jenom nevyčítala, je ji to líto. Připravuje několik pohádek i článků. Třeba o tom, jak mi psí kouzelnice Mimi vyléčila bříško v Červeném zámku. Nebo o tom, že maminka byla princeznou Arabelou s krásným prstýnkem a co všechno uměla vyčarovat. Nebo jak se…

Přečtěte si více Přečtěte si více